Codziennie robimy wszystko co możliwe, aby dostarczać niezawodne usługi.

 

SATENET dostawca internetu Legionowo i okolice

 
Internet radiowy to internet stacjonarny, domowy i w przeciwieństwie do internetu mobilnego nie ma żadnych limitów pobierania i wysyłania. Korzystasz ile chcesz i kiedy chcesz.
 
Posiadamy nowoczesną i rozbudowaną infrastrukturę. Dzięki temu możemy zapewnić szybki i stały internet na wsi i w mniejszych miejscowościach. Też możesz mieć komfortowy internet!
 
Z nami nie ryzykujesz. Gdy zamówisz internet, przyjedziemy, sprawdzimy dokładnie czy wybrany pakiet będzie u Ciebie działał i dopiero wtedy podpisujesz umowę.
 
Kontaktuj się ja Ci wygodnie – telefonicznie, mailowo czy za pomocą social mediów. Odpowiadamy błyskawicznie a nasi serwisanci pracują lokalnie, dlatego zawsze mogą szybko reagować gdy jest to potrzebne!
 
Szukasz dobrego i sprawdzonego dostępu do Internetu domowego? Internet radiowy Satenet to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy ze względu na miejsce zamieszkania nie posiadają dostępu do sieci kablowych i światłowodowych. Nasz internet to gwarancja jakości, komfortu korzystania i atrakcyjnej ceny.